Ogrody zimowe na rynkach dużych miast
www.designestore.pl

W okresie wakacyjnym odwiedzamy wiele różnych miejscowości. Jedną z wielu atrakcji w większych miastach jest oglądanie starówek. Już od lat spotykaliśmy na nich tzw.

ogródki gastronomiczne organizowane przez restauratorów właśnie na letni sezon sprzyjający turystyce. Do widoku stolików, krzesełek i ogromnych parasoli rozłożonych na płycie rynku zdążyliśmy się przyzwyczaić. Obecnie w staromiejskim krajobrazie nowością są szklane kopuły.

To nowy, modny trend, który okazuje się być również bardzo wygodny, ponieważ jego konstrukcja jest składana. W nowoczesnych kopułach znajdują się restauracje, bary, kawiarnie. Są z pewnością konkurencyjne wobec ogródków zewnętrznych, bo można z nich korzystać również w razie niepogody.

Ogrzewanie, przestronne wnętrze, dużo żywych, zielonych roślin i muzyka zachęcają do spędzenia tam czasu. Z przyjemnością w takim lokalu wypijemy i zjemy coś smacznego. W dobrze zorganizowanym zimowym ogrodzie na rynku zaplanowana jest również toaleta, co jest bardzo ważne dla gości.

Lucja
News Reporter
Tutaj jest opis