Niezwykłe szklane budowle – pamiątki z podróży
https://krosgarden.pl/

Nasze przydomowe ogrody zimowe często są inspiracją przywiezioną z podróży. Możliwości zwiedzania świata i oglądania niezwykłych miejsc motywują nas do przeniesienia choćby ich cząstki do najbliższego otoczenia. Mamy w sobie wielką potrzebę obcowania z pięknem naturalnej przyrody i chcemy mieć możliwość jej realizacji każdego dnia.

Z podróży do Irlandii przywozimy wspomnienie Ogrodu Botanicznego w Belfaście. To niezwykłe miejsce, usytuowane prawie w centrum miasta, przyspiesza podjęcie decyzji o budowie zimowego ogrodu. Jesteśmy zauroczeni architekturą tamtejszych palmiarni zbudowanych na konstrukcjach z kutego żelaza.

Ich niesamowite kształty inspirują do poszukiwania idealnego modelu naszego przyszłego ogrodu zimowego, zgodnego z wymarzoną architektura wnętrz Częstochowa. Jeżeli tylko warunki techniczne pozwalają, decydujemy się na postawienie konstrukcji, która swoim kształtem będzie choć trochę przypominała te irlandzkie. Wnętrze ogrodu wypełnimy egzotycznymi roślinami, a jego charakter podkreślą odpowiednio dobrane meble i ozdoby.

News Reporter
Tutaj jest opis