Na czym polega akwizycja?
https://unhuman.pl/pol_m_AKCESORIA_Dodatki_Chusty-i-bandany-661.html abc sklep mobilny

Na temat akwizycji panuje wiele przekonań, które niekoniecznie są zgodne z rzeczywistością. Akwizycja zalicza się do form sprzedaży bezpośredniej. Z formy tej korzysta wiele firm i przedsiębiorstw.

Jest to bowiem kolejna możliwość zaoferowania produktu klientom. Akwizycja może przybierać różne formy. Wiele osób utożsamia akwizycję z wizytami domokrążcy u przypadkowych osób.

Taka sprzedaż „od drzwi do drzwi” powoli odchodzi w zapomnienie. Coraz częściej akwizytorów można spotkać np. w galeriach handlowych, a nawet na ulicach.

Może się wydawać, że akwizycja skierowana jest do przypadkowych osób, jednak coraz częściej domokrążcy starannie wybierają sobie klientów. Najłatwiej mają przedstawiciele usług telewizyjnych lub telekomunikacyjnych. Wówczas potencjalnymi klientami są osoby, które korzystają z konkurencyjnych usług.

Zawód domokrążcy z pewnością nie zalicza się do najłatwiejszych. Wynika to chociażby z dużej konkurencji pomiędzy firmami. Nie bez znaczenia jest również niechęć klientów do tej formy sprzedaży.

News Reporter
Tutaj jest opis