Model ogólnopolski
https://unhuman.pl/pol_m_AKCESORIA_Czapki_Bucket-888.html https://lifestyle-store.pl/pol_m_Meskie_Odziez-meska_Komplety-dresowe-235.html

Dystrybucja towarów przez dane przedsiębiorstwo może odbywać się na różnych zasadach. Generalnie jednak większość firm, które chcą cieszyć się sporymi zarobkami stawia na to, by swoje towary oferować na terenie całego kraju.

Stąd ich zainteresowanie nawiązaniem relacji z ogólnopolskimi hurtownikami oraz sieciami handlowymi, które dysponują placówkami we wszystkich lub w większości województw. Taka polityka na sens szczególnie wtedy, gdy firma dysponuje mocami produkcyjnymi, które są zbyt duże, by zakumulował je rynek lokalny.

Potrzeba ekspansji jest w takim układzie naturalna, ponieważ pozwoli równocześnie uczynić bieżącą produkcję opłacalną. Bywa, że przedsiębiorstwu zależy na czasie, albowiem danego towaru nie da się zbyt długo przechowywać.

Chodzi zwłaszcza o niektóre typy żywności, które mają krótkie terminy przydatności. W takiej sytuacji należy wypracować korelację pomiędzy terminami zejścia towaru z linii, jego pojawienia się w łańcuchu dystrybucji i pojawienia się na półkach sklepowych.

News Reporter
Tutaj jest opis