Duka
blaty kuchenne na wymiar poznań https://lifestyle-store.pl/pol_m_Akcesoria_Skarpetki-189.html

Duka to wywodząca się ze Szwecji sieć handlowa. W sklepach Duka klienci znajdą artykuły do wyposażenia wnętrz. Duka zlokalizowana jest na terenach Polski oraz Norwegii.

Początki działania sieci datuje się na 1920 rok, kiedy to jeden z handlarzy otworzył sklep, w którym można było nabyć wyroby z porcelany i szkła, a także naczynia kuchenne. Interes prężnie się rozwijał, co doprowadziło do otwarcia kolejnych sklepów w innych szwedzkich miejscowościach. Klienci szybko docenili sklepy Duka, a przede wszystkim zwrócili uwagę na dobrą jakość produktów.

W Polsce otwarcie pierwszego sklepu miało miejsce w 1999 roku. W 2014 roku rozpoczęto tworzenie modelu, który pozwoliłby sklepom działać na zasadach franczyzy. Obecnie w Polsce znajduje się około 38 sklepów, które umiejscowione są w większych centrach handlowych.

Klienci mogą skorzystać również z usług sklepu internetowego. W sklepach Duka znajdą szeroką ofertę wyrobów z porcelany, szkła stołowego, a także sztućce, naczynia i inne kuchenne artykuły. Duka oferuje także dekoracje i tekstylia, które są doskonałym elementem aranżacji wnętrz.

News Reporter
Tutaj jest opis