Ciepły ogród zimowy
www.fundacjamarszzebry.pl ziemia do drzew iglastych

Temperatura w ogrodzie zimowym to niezwykle ważny czynnik, zwłaszcza wtedy, gdy nową powierzchnię chcemy wykorzystać w charakterze salonu. Planujemy spędzanie w nim czasu wolnego, odpoczynek, przyjęcia, spotkania towarzyskie, dlatego właśnie powinno być tam przyjemnie ciepło.

Ponadto zgromadzone rośliny mogą być dość wyszukane, takie, które potrzebują stałej temperatury powietrza i określonej wilgotności. Na etapie budowy ogrodu zimowego powinniśmy koniecznie wiedzieć, jaki rodzaj ogrzewania zastosujemy u siebie.

Możemy wybrać system ogrzewania podłogowego, który idealnie sprawdza się w oranżeriach. Jest niewidoczny i dzięki temu nie zakłóca wewnętrznej przestrzeni salonu.

Ukryty pod podłogą wszędzie równo rozprowadza ciepło. Musimy tylko jeszcze zdecydować, czy będzie to ogrzewanie wodne, czy elektryczne.

www.pomosty-dolnyslask.pl

To zależy najczęściej od zastosowanych już w budynku mieszkalnym rozwiązań technicznych. Podłogę w naszym nowym pomieszczeniu warto wyłożyć terakotą lub kamieniem, bo dobrze oddają ciepło.

Lucja
News Reporter
Tutaj jest opis